Дезінфікуючий та стерилізуючий розчин Аноліт Кристал (5л) - МедОптТорг в Полтаве
Код: AN5

Дезінфікуючий та стерилізуючий розчин Аноліт Кристал (5л)

В наличии
UA
700 UAH 700 грн.
Оптовые цены
625 грн. от 5 шт.
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Рейтинг продавца
Достижения продавца
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Доставка курьером, Транспортная компания
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Персонал ЛЮКС
Страна производитель Украина
Основные
Объем 5 л
Тип Дезинфицирующее моющее
Дополнительные характеристики
Сфера использования Всі сфери застосування
Показать все
Описание

«Аноліт КРИСТАЛ»

екологічно чистий енергоефективний розчин, розроблений з застосуванням новітніх наукових досягнень,  володіє універсальною біоцидною дією. Препарат високоефективний при всіх (включаючи особливо небезпечні) бактеріальних, вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ, пташиний грип) і грибкових інфекціях, володіє спороцидною активністю, при цьому безпечний для людини і тварин.

На відміну від традиційних дезінфікуючих та стерилізуючих розчинів, таких як глутаровий альдегід, формальдегід, хлорамін, гіпохлорит натрію, дихлорізоцианурати, надоцтова кислота, четвертинні амонієві сполуки, сполуки важких металів та інших синтетичних біоцидних речовин, діючі компоненти засобу «Аноліт КРИСТАЛ» не є речовинами- ксенобіотиками  (чужорідними організму)  і не впливають шкідливо на організм людини, тварин, рослин.

Антимікробні речовини засобу представлені  енергоефективною   низько- концентрованою  наносумішшю неорганічних метастабільних з’єднань. Подібні сполуки синтезуються в організмі людини і тварин електрохімічно-активними ферментами клітин і беруть участь в імунних процесах при нейтралізації шкідливих і чужорідних речовин (фагоцитоз).  Процеси отримання таких сполук в організмі і при виробництві засобу «Аноліт КРИСТАЛ»   схожі. Це гарантує  безпеку засобу «Аноліт КРИСТАЛ» для організму людини і тварин і відсутність здатності мікроорганізмів до адаптації.  Засіб «Аноліт КРИСТАЛ» є безпечним як у концентрованому вигляді, так і при застосуванні робочих розчинів, при розведенні водою.

На відміну від розчинів традиційних дезінфікуючих засобів, засіб «Аноліт КРИСТАЛ» є більш сильним і ефективним дезінфікуючим агентом. Це обумовлено тим, що в розчині знаходиться суміш активно діючих сполук, що володіють синергізмом дії, а не одна яка-небудь моносполука.

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании МедОптТорг
Продавец еще не получил достаточное количество отзывов для формирования рейтинга
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 100%
 • 5
  Отлично
  Профи, все как надо. Рекомендую
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
МедОптТорг
Полтава
График работы
Дезінфікуючий та стерилізуючий розчин Аноліт Кристал (5л)
В наличии
700 грн.
+380 показать номер
Чат с продавцом