Подрібнювач рослинних залишків LEOPARD 2,8 - ТОВ "УКРАГРОПОСТАЧ 2000" Продаж с/г техніки, запасних частин та посівного матеріалу в Полтаве

Подрібнювач рослинних залишків LEOPARD 2,8

В наличии
Оптовые и розничные цены уточняйте
Узнать цену
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Добавить в избранное
Способы оплаты
Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Транспортная компания
Описание
LEOPARD - універсальний подрібнювач мульчувач, який призначений для подрібнення рослинних залишків для мульчування рослин, зрізання гілок  дерев і чагарників, а також є ідеальним для видалення залишків стерні кукурудзи та мульчування на луках і пасовищах. Машина випускається в трьох варіантах: 2,0 м, 2,5 м, 2,8 м. Машина забезпечує надійну роботу протягом всього терміну експлуатації. Ви можете змінити висоту зрізу за регульованою підвіскою коліс. Мульчувачі дозволяють: - отримати бездоганну якість подрібнення завдяки високій частоті оборотів ротора, його великому діаметру, довгим ножам, і їхній великій кількості на одиницю довжини ротора; - оптимізувати перетворення рослинних залишків на поживні речовини; - ефективно знищувати бур’яни і шкідників сільськогосподарських культур; - вибрати робочу ширину, необхідну для високопродуктивної і легкої роботи – зменшених експлуатаційних витрат. Машина може бути оснащена рухомою гідравлічною рамою, так і без неї. Виробник в Leopard використовує Y-подібні ножі, але є можливість використання інших видів ножів таких як наприклад молотки (крупніше перебиває матеріал). Пристрій живиться від відбору потужності трактора через ВОМ 540 об / хв. Використання спеціальних муфт на шківи виключає можливість пошкодження машини, навіть при повному блокуванні вала.
Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Продавец еще не получил достаточное количество отзывов для формирования рейтинга
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 5
  Отлично
  С нами быстро связались, подробно проконсультировали и помогли сделать отличный выбор. Посоветовали очень демократичного в цене отечественного производителя. Мы небольшая компания и для нас економия имеет значение. А качество отличное.Большое спасибо менеджеру,очень приветливый и компетентный .
  • Заказ выполнен вовремя
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Обслужили качественно и вовремя. Спасибо! Будем заказывать и дальше.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
Подрібнювач рослинних залишків LEOPARD 2,8
В наличии
Оптовые и розничные цены уточняйте
Узнать цену
+380 показать номер
Перезвоните мне